Klassement ZAC H2 Maandag
01-05-2022 t/m 31-08-2022               112 spelers
poscodenaamaug
22
tot pnt gesp
1 NIMW 2Rina van Nimwegen*329
2 DOGG 1Marleen Dogger-Schulte Kuperjans*3010
3 STOO 1Hans van der Stoop*3014
4 BAKK31Cock Bakker*2913
5 SCHE13Herbert Scheers7257
6 ZAAL 1Jeroen van Zaalen42510
7 SCHO20Pieter Schouten52211
8 MALL 1Lian Mallo-Zhan*2011
9 TENT 3John Tenty*1915
10 BEGE 1Titia Begemann*176
11 MENT 2Cor Mentjox1710
12 DOGG 2Gerard Dogger91611
13 STIG 1Ad Stigter*1512
14 DAM15Gonny van Dam-Schuijlenburg1212
15 SMUL 1Hanneke Smulders1111
16 OTTE 2Hein Otte*1013
17 WEIJ 3Henk Weijers96
18 JAGE 1Peter Jager*97
19 STEI 2Abe Steiginga*98
20 BURG 7Jaap Burgers*99
21 WEIJ24Noud Weijers912
22 BEES 1Rob van Beest*75
23 OTTE 1Helena Otte-Tol*711
24 BRUN 2Norma Brunner-van Beest*56
25 HUIJ 1Sjaak Huijpen57
26 SCHO32Lia Schoorlemmer59
27 SCHE 4Bram Scheffer510
28 BERG 5Jaap van den Berg*511
29 BUDD 1Jaap Buddingh246
30 BAKK 2Jos Bakker336
31 VLIE15Hans Vlietman38
32 KLEI 8Gerard Klein*312
33 VOS 1Herman de Vos*26
34 BROE 8Willem Broertjes211
35 TENT 2Nel Tenty-Nannes*214
36 STAP 1Herman van der Stap115
37 BOTM 1Trudy Botman*7
37 WEIJ 4Ellie Weijers-Heemskerk5
37 VELD13Jacques van der Veldt8
37 WIND 2Joep van der Winden5
37 BOON20Brigitte Boonzaaijer*9
42 WINT 9Sjaak de Winter124 *
43 PIET 1Marcel Piet74 *
44 BRUG 6Zhanna Bruggink51 *
45 ANDE 2Scott Anderson32 *
46 POST17Henk Post*34 *
47 GREF 1Dick van der Greft11 *
48 BOOM 8Cees Booms1 *
48 DIJK 6Gerard van Dijk1 *
48 ASSE 1Yvonne van Assema-Roest1 *
48 ELZE 1Peter van den Elzen*2 *
48 BERG 6Coby van den Berg-Boel1 *
48 HOGE 3Juul Hogervorst1 *
48 KUIP22Richard Kuipers1 *
48 LOPE 1Sandra Lopes1 *
48 DREN 1Tiemen Drent*4 *
48 NIEU 6John Nieuwendijk4 *
48 STRA19Evert Strack van Schijndel2 *
48 BOER22Ed Boeree1 *
48 AART 2Ria v.d. Aart1 *
48 SMEL 1Willem Smelik1 *
48 WEST 5Henk Westerhof1 *
48 GEUS 2Nico Geusebroek2 *
48 JONG37Jaap Jong1 *
48 KALS15Heddy Kalshoven2 *
48 DOCT 4Hanneke Docter-Evers1 *
48 LAME 1Frides Lameris1 *
48 VRIE22Wouter de Vries1 *
48 PESS 1Rudolf Pessel1 *
H1
1 *GEER 9Marc Geerts1519
2 *BOEL 7Peter Boele35113
3 *VELD 2Gijs ten Velden*3912
4 *GREV 1Joke Greve7328
5 *WILL 8Frank Willemse*3111
6 *WEIJ10John Weijers52912
7 *GIDS 1Jan de Gids2511
8 *SCHU 6John Schuitema*2512
9 *ANDR 1Jesse Andriese2410
10 *KESS 1Ruud Kesselaar116
11 *HURK 1Fred Hurkmans117
12 *BOEL 8Elma Boele-Lemmers*1112
13 *HOEK13Jan Hoekstra1112
14 *COST 1Lodewijk Costers95
15 *ROEL 1Olaf Roeloffs*612
16 *VLIE 4Bert van Vliet58
17 *KIMM 2Ed Kimman*58
18 *LEMS 1Hans Lemstra246
19 *KNIJ 1Jan Knijn*35
20 *VRIE 2Gerard de Vries*35
21 *VELD 3Tineke ten Velden-de Groot*19
22 *KOEK 4Ruud Koek7
23 *STOE 2Yvonne Stoeltie144 *
24 *HEIJ17Paul Heijnis123 *
25 *BREM 4Chris Bremer112 *
26 *LABR 1Bernard Labriola991 *
27 *MEIJ31Ronald van der Meij*94 *
28 *YPES 2Peter Ypes73 *
29 *DALG 1James Dalgarno463 *
30 *VISS 1Tom Visser41 *
31 *GIDS 2Hannie de Gids-van Diemen32 *
32 *VEEN 1Kees van Veen21 *
33 *WERS 2Marion van Wersch11 *
34 *TIEK 1Hans Tieken1 *
34 *DOCT 3Herman Docter1 *
34 *HOOF 5Wim van Hooff1 *
34 *KLIN 8Frits Klinkenberg1 *
34 *DRIE 4Ineke van den Dries2 *
34 *KLEI 7Corrie Klein-Steenvoorden3 *
34 *VOLG 2Anneke Volgers-Kok1 *
34 *WEST16Gerda Wester1 *
34 *PULL 3Rudolf Pull1 *
34 *BAUE 1Guus Bauer1 *

De maandagavond competitie is voor handicapcategorie 2 ( 19.5 t/m 54 ). Voor het klassement dienen minimaal 5 wedstrijden te worden gespeeld.