Klassement Zomeravond H1 Woensdag 18h
01-05-2023 t/m 31-08-2023               115 spelers
poscodenaamaug
30
tot pnt gesp
1 ROJA17Gilberto Rojas53715
2 DUIN 6Jasper Duindam*3611
3 HEIN 3Simone Heinz*2613
4 TANN 1Steven Tanner*2115
5 MACK 2Martijn MacKenzie71911
6 SCHO 7Marco Schoonhagen*1811
7 HOEP 2Leon Hoep*1814
8 HAGE 3Marco Hageman9168
9 MEE 3Rempco du Mee1412
10 DAME 4Leon Damen41312
11 STAA 1Lex van der Staay*1312
12 CRAM 3Niels Crama3122
13 RICH 1Richard de Jong21213
14 KROE 4Remco Kroes*116
15 BOEL 9Stan Boele*118
16 VLIE 7Niels Vlietman119
17 DALE 3Bart van Dalen*1114
18 BEUM 2Ansel Beumer*1115
19 YARN 1Luke Yarnold104
20 BALK 2Richard Balkenende*1014
21 BUIJ 1Dennis Buijs95
22 KROE 3Ronald Kroezen*96
23 LOOM 3Jim Looman99
24 KOST 2Edwin Koster*912
25 KIM 3Hye Rim Kim*814
26 DOOR 2Evert Doornhof*815
27 BUIT 3Alex Buitenhuis71
28 BAJE 1Lennon Bajema72
29 MAND 1Regine Manders72
30 HOEK 3Frans van Hoek*76
31 PHIL16Vincent Philippo76
32 LAMM 1Tom Lammers2711
33 DREN 4Jelte Drent64
34 LEEU13Guus van Leeuwen66
35 DALG 1James Dalgarno611
36 GOES 1Marcel Goes*611
37 SIEB 2Janthijn Siebert56
38 BLOE 3Astrid Bloemen56
39 BREE 1Ben de Bree510
40 TIEK 1Hans Tieken*513
41 HOOF 5Wim van Hooff*514
42 TOL 1Rick Tol*47
43 JONG33Ad de Jong*47
44 LEUV 1John Leuven49
45 KATE 1Martijn ten Kate411
46 MEIJ 6Remco Meijer*32
47 DREN 5Johan Drent35
48 HOFE 1Raymond Hofer*39
49 TENT 1Stephan Tenty*315
50 BUIS 1Sven Buis23
51 VRIE 2Gerard de Vries24
52 ROSI 1Louise Rosingh*25
53 KERS18Reinier Kersbergen28
54 JONG32Martin de Jong15
55 BOOM 3Sander van den Boom*19
56 SCHI17Job van Schie*19
57 ANDE 2Scott Anderson1
57 ELSE 3Rogier Elsendoorn1
57 SCHA22Wendy Schavemaker1
57 GREV 2Martijn Grevelink1
57 HEIJ17Paul Heijnis2
57 DIJK22Sander van Dijk1
57 RIJN 2Marcel van Rijn3
57 HERT 3Tim den Hertog*3
57 WILL 8Frank Willemse2
57 WEYL 1Erwin Weyland*12
57 RIES 2Robert van Riessen2
57 KOER 1Hugo Koerts6
57 TJAN 1Yulin Tjan*12
57 SING 2Jasse Singh*6
57 HULS15Jaco Hulsbosch*5
57 HOOG24Nick Hoogendoorn3
57 SPEE 1Jean Paul Speelman*11
57 GIES17Loek Giessen1
57 BREM 4Chris Bremer2
57 FABE 4Taco Faber*12
57 HOOG20Sebas Hoogendoorn4
57 ZUID 1Marije Zuidema4
57 DOEK 3Paul Doekhie*6
57 BUSK 1Hans Busker*13
57 KIEF 2Carla Kieft-Schrama2
57 STOK 1Andre Stokman2
57 DUIV 5Frank Duivenvoorden*11
57 KOEL 2Erik Koelewijn6
57 OOST21Nol Oosterom2
57 STOF 4Edmee Stoffele-Dickmann*8
57 JONK19Leendert Jonker*15
57 BUIS 2Jan Buis1
57 ALME 1Olga Almekinders3
57 HOOG21Ronan Hoogendoorn3
57 MOOY 1Michel de Mooy9
57 LABR 1Bernard Labriola1
57 SCHM 3Jorrit Schmidt1
57 BOEL 5Tiemo Boele2
57 GILL 1Mary Gillies2
57 MOER 3Bart Moerenhout4
57 MURA 1Frank Murauer3
57 HAM 2Andy van Ham*2
57 BRUI20Joeri de Bruin*3
57 ONCL 1Remi Onclin2
57 KOPP 2Frank-Jan Koppenol1
57 ARXH 1Frans Arxhoek2
57 FAIL 1Duncan Faile2
57 LAND 1Ron van der Landen1
57 GRIE 4Fenja Grientschnig2
57 KROF 2Tim van der Kroft3
57 JANS29Ron Jansen1
57 VERV 5Jim Vervliet1
57 HOEK10Thomas van der Hoek4
57 SCHR 6Ron Schreuder1
57 VOS 6Ferry Vos1
57 BOOT14Peter Boots1
57 BOOT13Nick Boots1
57 SCHU19Roberto Schuit1
57 14664Post0 *

De woensdagavond competitie is voor handicapcategorie 1 ( t/m 19.4 ). Gemiddelde score alleen over strokeplay-resultaten.