Klassement Winterhard
01-11-2023 t/m 31-03-2024               98 spelers
poscodenaammrt
23
tot pnt gesp
1 JONG33Ad de Jong566.812
2 JONG32Martin de Jong1166.216
3 BROE 7Paul Broekhof264.417
4 TENT 1Stephan Tenty856.614
5 GOES 1Marcel Goes356.414
6 GREF 1Dick van der Greft54.611
7 ROSI 1Louise Rosingh49.210
8 DALG 1James Dalgarno43.213
9 HAGE 3Marco Hageman939.017
10 ROJA17Gilberto Rojas735.213
11 BOEL26Rob Boele1433.812
12 KESS 1Ruud Kesselaar*32.412
13 ZUID 1Marije Zuidema31.87
14 SCHA22Wendy Schavemaker1031.012
15 BEUM 1Jacob Beumer2030.816
16 GROO35Jorge de Groot30.06
17 LAMM 1Tom Lammers28.29
18 BEUM 2Ansel Beumer*28.216
19 KOOR 1Sander Kooreman27.012
20 HULS15Jaco Hulsbosch1226.414
21 TENT 3John Tenty*24.614
22 DALG 2Jade Dalgarno20.46
23 HOEK27Patrick Hoek20.46
24 BREE 1Ben de Bree1619.04
25 COMM 1Erik Commandeur18.614
26 LABR 1Bernard Labriola18.05
27 BUUL16Jos van Buul*18.013
28 BRUI20Joeri de Bruin117.211
29 RAVE 1Henk Raven*15.07
30 LUKA 1Gavin Lukan12.68
31 WASS 8Reinier Wassenberg12.69
32 KYMM 4Wolter Kymmell12.01
33 ENDL 2Saskia Endlich12.01
34 MOER 3Bart Moerenhout12.01
35 TIEK 1Hans Tieken411.23
36 FEIJ 4Peter Feije10.811
37 WEYL 1Erwin Weyland10.26
38 BURG16Elly Burghout10.210
39 REIJ 1Gerard van Reijen10.210
40 BOXE 1Ramon Boxelaar9.62
41 HEIJ17Paul Heijnis9.66
42 MOOY 1Michel de Mooy*9.03
43 BOOT10Frank Boot*9.012
44 STOK 2Ineke Stokvis8.41
45 GEER 9Marc Geerts8.41
46 SIKM 1Ruud Sikma8.44
47 HOOF 5Wim van Hooff8.410
48 SCHR25Peter Schriek7.22
49 METZ 1Henk Metz7.23
50 WOLF 3Emilie de Wolf7.25
51 MEEU 4Wouter Meeuwes*7.212
52 KROE 3Ronald Kroezen6.61
53 TIJS 1Maarten Tijssens6.62
54 AMST 2Hans van Amsterdam66.01
55 MACK 2Martijn MacKenzie6.02
56 ANDE 2Scott Anderson5.41
57 KWAN 1Peter Kwant4.83
58 ELDE 7Peter Elders4.84
59 KOOP 1Marcel Koopmans4.21
60 HOEP 2Leon Hoep*4.212
61 OVER 5Richard Overdevest3.61
62 HOOG19Ria Hoogendoorn*3.612
63 KIP 1Petra Kip*3.09
64 BUIS 2Jan Buis2.41
65 KOEK 4Ruud Koek2.44
66 STOK 1Andre Stokman1.21
67 MAND 1Regine Manders*1.22
68 SMIN 1Rene Smink1.24
69 OEI 3Evelyn Oei-Jordan0.62
70 BEGE 1Titia Begemann2
70 BREM 4Chris Bremer1
70 GRIE 4Fenja Grientschnig2
70 BLOE 3Astrid Bloemen2
70 SIEB 2Janthijn Siebert2
70 RIET18Walter Rietbergen1
70 GIES17Loek Giessen1
70 LAND 1Ron van der Landen1
70 PLOK 1Caroline Plokhooij1
70 VELD15Boudewijn van der Veld1
70 VOS 6Ferry Vos9
70 BRUG 6Zhanna Bruggink2
70 BAUS 2Rudolf Bausch1
70 DAMW 1Caroline Damwijk*1
70 DREN 8Tim Drent1
70 LAMM18Mandy Lammers1
70 JONG31Mirjam de Jong-Vetter2
70 ECK 1Olav van Eck4
70 AANT 1Ralph Aantjes1
70 VISS13Edwin Visser1
70 WIND 2Joep van der Winden4
70 JANS26Debby Jansens1
70 SMIT27Piet Smit*3
70 LOON 3Fred Loonen1
70 BRUS 2Robert Brusse*7
70 HEIN 3Simone Heinz1
70 BACK 3Paul de Backker2
70 HORS 6Wouter van der Horst2
70 RETE 1Judith Retera2

De winterhard competitie is voor alle handicapcategorie├źn. Voor het klassement gelden de beste 7 wedstrijden en de finalewedstrijd.